logo Adwokat Michał Nizioł

Formularz kontaktowy

  • Aby uniknąć spamu należy odpowiedzieć na proste pytanie:
  • 9 + 8 =

Porady prawnika on-line

Oferta obsługi firm i klientów indywidualnych przez internet

Ta część usługi Kancelarii Adwokackiej dedykowana jest osobom, które z przyczyn od siebie niezależnych nie są w stanie dotrzeć do naszej siedziby i porozmawiać z adwokatem osobiście. W szczególności może być przydatna dla osób niepełnosprawnych ruchowo, które doznają ograniczeń w życiu codziennym związanych z przemieszczaniem się poza miejsce swojego zamieszkania, a mimo to mają dostęp i korzystają z Internetu. Zajmujemy się wieloma gałęziami prawa. Pomożemy zarówno w przypadku postępowania karnego, jak i spraw cywilnych czy spraw rodzinnych.

Aby uzyskać pomoc prawną za pośrednictwem Internetu należy wypełnić formularz umieszczony na stronie, opisać dokładnie stan faktyczny oraz treść pytania - zlecenia usługi, a także załączyć posiadane przez Państwa dokumenty w formie skanów. W okresie następnych 24 godzin Kancelaria Adwokacka wyśle na Państwa adres e-mail wycenę usługi prawnika, wraz z określeniem terminu jej realizacji oraz ewentualnie dalsze szczegóły w przedmiocie udzielenia porady. Wycena porady adwokata jest darmowa.

Jeżeli warunki udzielenia pomocy prawnej przez Kancelarią Adwokacką zostaną przez Państwa zaakceptowane, należy dokonać wpłaty na wskazany rachunek bankowy. Usługa zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu wymaganej płatności. Tak jak w przypadku standardowej porady prawnej, na przykład w zakresie spraw karnych czy spraw rozwodowych, wszelkie przekazywane drogą elektroniczną informacje objęte są tajemnicą adwokacką. Kancelaria zapewnia odpowiednie zabezpieczenia, służące zachowaniu poufności i przekazywanych informacji.

Porada prawna on-line obejmuje:

- udzielanie porad prawnych
- opracowywanie opinii prawnych
- sporządzanie umów oraz pism